«

»

Tem 05

Evcil Dostun İçin petbesinleri.com

Ne çok oldu yazmayalı, yazamayalı …

Ne çok başlıyorum yazılarıma bu cümleyle son yazılarımda 🙂

Eğer evcil bir dostun varsa veya sokaktaki dostlarımıza yardım ediyorsan işte bu yazımı muhakkak oku, çünkü bu yazımda bahsedeceğim internet sitesi onlarla ilgili !

www.petbesinleri.com güvenle alışveriş yapabileceğin, aradığında muhattap bulabileceğin, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip, bol bol indirimli günleri olan ve en önemlisi sokak hayvanları için mama ve tedavi yardımı yapıp, bunu takip edebileceğin bir alışveriş sitesi.

Neler var neler… Kedi ve köpek dostun için aradığın herşeyi bulabilirsin. Royal Canin köpek ve kedi mamaları, Hills kedi köpek mamaları, Proplan kedi köpek mamaları, N&D kedi köpek mamaları, Pro Choice kedi köpek mamaları, Acana kedi köpek mamaları bunlardan sadece bir kaçı…

Tabii ki mama dışında da dostun için aksesuar, kedi köpek taşıma çantası, bakım ürünleri, eğitim ürünleri, tasmalar, kafesler, tuvaletler ve vitaminler gibi bir çok ürüne kolayca ulaşman mümkün. Sitenin kullanımı oldukça kolay, üye olursan indirim ve fırsatlar anında cebine mesaj olarak geliyor.

Bunların dışında sahibinin veteriner hekim olması bence ayrıca önemli !

Benim dostum için alışveriş yaptığım tek yer petbesinleri ! Sahibinin eşim olmasının küçük bir katkısı yok diyemeyeceğim tabii ki 🙂

Sevgiyle …

Bir önceki yazımız olan Dil Peynirli Pratik Poğaça başlıklı makalemizde dil peynirli poğaça, mayalı poğaça tarifi ve poğaça tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*