«

»

Kas 28

Evde Kedi Var !

 

 

kişiye özel hediye

 

 

Doğum günleri küçüklüğümden beri özeldir benim için… Hala heveslenirim. Hem kendim için hem de sevdiğim kişilerin doğum günleri için. Elimden geldiğince farklı ve kişiye özel hediyeler bulmaya çalışırım. Hediyenin maddi değeri değil mühim olan; ama hediyeyi aldığımız kişinin sevdiklerini, tarzını ve zevklerini düşünüp özenle seçilmiş bir hediyeden daha değerlisi olabilir mi ?

 

26 Kasım doğum günümdü ve 30 yaşıma girdim. O gün işe ara verip eşimle felekten bir gün çaldık İstanbul’da. Taksim, Nişantaşı, Eminönü, Galata…Gezdik gezdik. Harika bir gün geçirdik.

Gelelim doğum günü hediyelerime 🙂

Eşim koca bir kutuya bir sürü hediye koymuş benim için. En önemlisi de hepsi bana göre, benim için ve tabii ki benim seveceğim hediyelerdi. Hepsini çok çok beğendim. İnce ince düşünmüş zevkimi, sevdiklerimi hepsini doldurmuş bir kutuya 🙂

Hepsini tek tek yazmak değil niyetim. Çok beğendiğim bir bölümünü, konsepti kediler olan bölümünü paylaşmak istiyorum sadece. Harika bir site var bu ürünlerin satışını yapan ‘evde kedi var ’. Bu siteden seçmiş güzel hediyelerimin bazılarını…İşte kedicikli hediyelerim. Siz de bu siteyi ziyaret edip kendinize, evinize veya kedinize harika ürünler seçebilirsiniz. Hepsi özel, hepsi farklı !

 

 kedili mutfak önlüğükedili mutfak aksesuarları

Mutfak aşkıma dayanarak özenle seçilmiş kedili mutfak önlüğüm ve fırın eldiveni-tutacak setim 🙂

 

kedili bileklik

 

 Bayıla bayıla taktığım kedicikli bilekliğim !

 

kedili telefon kılıfı

 

vee son olarak telefonum için rengarenk kedilerle süslü telefon kılıfım 🙂

 

Siz de sevdikleriniz için özel hediyeler seçmek istiyorsanız sadece birazcık zaman ayırıp, düşünmeniz yeter. Pahalı ama sıradan bir gömlek almak yerine tamamen O’na özel bir hediye seçmek sanıldığından daha kıymetli ve kesinlikle daha özel !

 

Kişiye özel hediye seçeneklerini ve örneklerini yazdığım kadına ne hediye alınır ve erkeğe ne hediye alınır yazılarını okuyup fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mutlu Kahvaltılar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 yorum

 1. eEMEL

  HARİKA BİR SİTE İYİ Kİ YAZMIŞSIN !
  BEN DE OKUR OKUMAZ GİRDİM SİTEYE HARİKA ŞEYLER VAR. gERÇİ BİRAZ PAHALI GELDİ BANA AMA DEĞER:)
  BU ARADA EŞİNİN SEÇİMLERİ DE HARİKAYMIŞ 🙂

  1. admin

   teşekkür ederim:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*