«

»

Ağu 01

Sarah Jio

Daha önce de kitap yorumlarımda bir çok kez belirtmişimdir. Benim kitap okumalarımda ruh halim başrol oynar !

Şöyle orta şekerli havalarımdaysam okurken öğrendiğim kitaplar okuyabilirim. Ama içimin buruk olduğu zamanlar veya çok keyifli olduğum zamanlar öyle kitaplara gelemem. Şöyle okuyup, başka yerlere gidesim gelir resmen.

İşte bu anlar için Sarah Jio benim için vazgeçilmez. Aslında Sarah Jio kitapları epeydir bestseller; fakat ben bestseller okuyucusu olmadığım için tesadüfi bir şekilde okudum ilk kitabını ve yorumumu da paylaşmıştım. Canımın çok çok sıkkın olduğu bir zamanda, yapmak istediğim son şey düşünmekti ve Sarah Jio’nun Yeşil Deniz Kabuğu imdadıma yetişti. 2 günde nefesimi tuta tuta okudum kitabı 🙂 Zaten geçirmem gereken 2 gün vardı, o da öyle halloluverdi 🙂

Bir edebiyat şaheseri olmayabilir, okurken bir şeyler de öğrenemeyebilirim. Ama benim tek amacım öğrenebilmek değil ki okurken !

 

KEYİF ALMAK !

sarah jio kitapları

sarah jio kitapları

sarah jio kitapları

sarah jio kitapları

sarah jio kitapları

Bir kere Sarah Jio kitapları risksiz !

Aldım mı biliyorum, kesin sürükleyici olacağını. Konu ister süper olsun, ister orta karar; ama bir solukta okunacak olduğu kesin.

Gelelim kitaplarına:

 

Böğürtlen Kışı

Mart Menekşeleri

Elveda Haziran

Yağmur Sonrası

Yeşil Deniz Kabuğu

Benim en favorim Böğürtlen Kışı oldu; ama diğerlerini de keyifle okudum. Okumadığım 2,3 kitabı da kitaplıkta beni bekliyor 🙂

Bonne lecture !

Bir önceki yazımız olan Tekme Tokatlı Şehir Rehberi başlıklı makalemizde mevsim yenice, son çıkan kitaplar ve tekme tokatlı şehir rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*