«

»

Kas 29

Sarev Demek Kalite Demek !

 

sarev nevresim takımları

 

 

Düşünün şöyle banyonuzu yapmışsınız tertemiz. Uykunuz da gelmiş. Yatağa girip, biraz kitap okuyup, sonra da misler gibi bir uyku çekmek gibisi var mı ?

Bence yok 🙂

sarev

                                         

                                             işte aynen böyle 🙂

 

Tabi bu güzelliğe tertemiz bir nevresim takımının eşlik etmesi de olmazsa olmaz. Hem yumuşacık, hem kaliteli hem de zevkli olmalı. Bunların hepsini SAREV’de bulacağınıza eminim. Çünkü ben bu güzelliği yazın Sarev pike takımlarında, kışınsa Sarev nevresim takımlarında buluyorum.

 

sarev nevresim takımları

 

Evlenirken bin bir hevesle en kaliteli nevresimlerden almıştık annemle. O zaman henüz SAREV’ le tanışmamıştım. Taç Linens’in pamuk-saten nevresim takımlarında almıştım. Fiyatı da epey pahalıydı diyebilirim. Fakat çok kısa süre içinde takımlarım resmen mahvoldu ! Acayip toz toplamaya başladı, bir süre sonra da o tozlar resmen kumaşa yapıştı ve görüntüsü çok bozuldu. Sonuç, çarşaflarım ve nevresimlerim kullanılamaz hale geldi benim için. Düşünsenize yeni yıkamışsınız tertemiz ama görüntü kirli !

 

Daha sonra English Home’un takımlarını denedim; fakat onlarda da aradığımı bulamadım. Maalesef onlar da 1 senede yıprandı. En son keşfettiğim Sarev markası gerçekten çok kaliteli bir marka. Geçen yaz eva pike takımını satın almıştım. Bütün yaz kullandım, çok da memnun kaldım. Bu kış da Riley nevresim takımını aldım ve ondan da çok memnunum. Hem yumuşacık hem de kumaşı gerçekten kaliteli. İnsan bir sürü para verip de sonrasında hayal kırıklığına uğrayınca üzülüyor.

 

sarev pike takımı

sarev nevresim

 

Kötü tecrübelerimden sonra artık kesinlikle SAREV ‘den şaşmam ! Arada markafoni, limango gibi sitelerde kampanyaları oluyor. Onları takip edip gerçek fiyatından daha da ucuza alabilirsiniz. 

sarev

 

Sarar’ın bir markası olan Sarev şiddetle tavsiye edilir 🙂

Bir önceki yazımız olan Evde Kedi Var ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*