«

Nis 28

Siberian Wellness’da Rüya Ekip

Uzuuunca bir zamandır yine yoktum ama bir sürü olay oldu yazamayalı…

Nereden başlasam derken Ocak ayı itibariyle içinde bulunduğum harika bir oluşumdan bahsederek başlamak istedim 🙂

3. yılımı da okulda çalışmayarak bitirdim. Can henüz küçük olduğundan böyle bir arayış içinde de değildim açıkçası; ara sıra özel derslerle devam ettim öğretmenlik hayatıma 3 yıldır. Fakat özellikle pandeminin de etkisiyle çok sıkılmaya başladım ve tam o sırada Siberian Wellness çıktı karşıma çok sevdiğim bir influencer sayesinde. 

Aslında sadece bir ürün almak için içine girdim ve o zamandan beri de çıkamadım :):)

Siberian Wellness nedir önce oradan başlayayım anlatmaya:

 

Siberian Wellness aslında 25 yıldır 65 ülkede faaliyet gösteren  Rus bir network firması. Türkiye ayağı henüz yeni ve ben kendimi bu işe henüz bebekken dahil olduğum için çok şanslı hissediyorum !

Network firması dedim ya bugüne kadar asla böyle bir iş düşünmedim ! Hani her iş yerinde masanın üzerinde hep bir katalog olur ya, küçümsemek değil tabi ki ama asla bana göre olmadığını düşünürdüm ! Taaaa ki Siberian Wellness’a kadar 🙂

 

 Evet Siberian Wellness bir network firması, evet biz satış yapıyoruz, evet biz ekip kurarak ilerliyoruz; ama asla bir katalog firması değiliz… İlginç değil mi ?

Şöyle ki, hani diğer network firmalarında katalog vardır, elinize alır bakarsınız ve rahatça sipariş verebilirsiniz ya, bizde asla öyle bir durum söz konusu değil 🙂 Evet bizim de ürünlerimizin bulunduğu bir katalog mevcut ama elinize aldığınızda kendi kendinize sipariş veremeyeceğiniz daha doğrusu içeriğini açıkça anlayamayacağınız bir katalog ! İşte tam da bu yüzden katalog bizde sadece bir ayrıntı !

Peki biz ürünleri nasıl satıyoruz ?

 

Tamamen bilgimizle ! Karşımızdaki kişinin neye ihtiyacı olduğunu anlayarak ve karşılığında doğru ürünleri önererek ! Peki bu bilgileri nasıl öğreniyoruz ? 

Siberian Wellness’ın başından beri en sevdiğim yönü işte bu. Ben üye olduktan sonra kimse bana al işte katalog bu git sat demedi ! Gerek ürünlerle, gerek sistemle ilgili, gerekse nasıl satış yapmam gerektiği konusunda defalarca eğitimlere katıldım. İstediğim her an bilmediğimi soracak dev bir ekibin parçası oldum !

Sistem o kadar özenle hazırlanmış ki !

Satarak, ekip kurarak çok güzel kazançlar elde edebiliyorsunuz hem de evinizin konforunda !

Daha önce hiçbir network işine sıcak bakmamışken neden Siberian Wellness bu kadar çekici geldi bana ? Çünkü ürünlere güveniyorum !

Bence satışın en önemli ayrıntısı burada saklı !!!

Güvenmediğin ürünü satmazsın, satamazsın, satmamalısın da !

İçerikler o kadar temiz ki …En önemli özelliği ürünlerin Sibirya’nın kendine has bitki örtüsünde  yetişen bitkilerin özlerinden oluşması.

Peki fiyatlara gelirsek tabiri caizse her bütçeye uygun bir segmenti var firmanın. Atıyorum 45 liraya da bir yüz kremi var 540 liraya da ! Çok çok kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara almak mümkün !

Peki bu kadar kaliteliyse neden bu kadar ucuz ?

Aslında ucuz değil, bize göre ucuz desek daha doğru olur. Çünkü Siberian Wellness daha önce de söylediğim gibi bir Rus firması ve 1 Rus Rublesi bizde 11 kuruşa tekabül ediyor ! Yani bize göre uygun fiyat !

Çoook önemli bir özelliği söylemeyi unuttum ! Bizi kazanç sisteminde diğer network firmalarından ayıran en güzel ve en önemli özellik ne biliyor musunuz ? Ürünleri sattığınız kimse ne kadar kazandığınızı bilmiyor. Çünkü Siberian Wellness’da sadece 1 fiyat var ! Yani alış ve satış fiyatı yok. Sattığımız ürünü sattığımız fiyata alıyoruz :)Bu da karşı tarafı ‘bana gelişine ver’ cümlesinden, sizi de ‘yakın arkadaşıma da aynı fiyattan satmak olmaz’ düşüncesinden korumuş oluyor !


Peki ne gibi ürünler mevcut ?

  • Cilt bakım ürünleri
  • Takviye edici gıdalar
  • Saç bakım ürünleri
  • Ağız ve diş bakım ürünleri
  • Seçkin parfümler
  • Makyaj ürünleri

 

Böyle işte 🙂

Bu arada o kadar güzel şey var ki çok önemli bir konuyu unuttum !Ürünlerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmiyor ! Bu da gururlarımızdan sadece bir tanesi ):

Siz de bizim rüya ekibimize katılmak veya bilgi almak isterseniz bana 

morbaloonblog@gmail.com adresimden ulaşarak telefon numaranızı bırakırsanız sizi hemen ararım 🙂

Öperim iyi geceler !

bonne nuit 🙂

Bir önceki yazımız olan Tasarım File Bez Çantalarla Yaza Merhaba başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*