«

»

Ara 18

Silivri Beefroom Burger & Steakhouse

 

Yepyeni bir mekan önerim var bu gece

İstanbullu et severlere, özellikle Silivrililere !

Silivri BeefRoom Burger & Steakhouse

Üzerinde aylarca özenle çalışılmış bir mekan burası. Silivri’de yaşadığım ve Sahibi Zafer Bey’i tanıdığım için açılış aşamasındaki süreci yakından biliyorum. Dekorasyonu, menüsü, çalışma ekibi, lezzetleri, sunum malzemeleri üzerinde bile ayrıntılı olarak düşünülen ve çalışılan bir Restaurant Silivri Beefroom Burger & Steakhouse

 

 

Çok özenli bir çalışma sonucu açılmış olmasının yanı sıra, Silivri’de bu menünün lezzetlerini tadabileceğiniz tek yer kesinlikle burası !

Menüsünde kahvaltı, burger ve steak çeşitleri mevcut… Lezzetinin dışında kapıdan girer girmez güler yüzlü çalışma ekibi samimiyetle karşılıyor sizi. Ayrıca benim için yemek yediğimiz bir yerin  olmazsa olmazı ‘hijyen’. Zaten içeri girer girmez etlerin sunum yeri ve ocak, gözünüzün önünde ! Tuvaletlerin tertemiz olması da ayrıca dikkat çekici !

 

Biraz da lezzetlerden bahsedelim 🙂

Benim için en önemli öğün olan kahvaltı Silivri BeefRoom Burger&Steakhouse gerçekten çok keyifli. Zengin bir serpme kahvaltı menüleri mevcut. Bir de kahvaltı ürünleri diğer bir çok mekandaki gibi ard arda hızlıca gelmiyor. Sırasıyla sindire sindire 🙂 

Ayrıca kahvaltı eşliğinde kendi pişirdikleri sıcacık ekmekleri keyifle yiyeceksiniz.

Burger’leri gerçekten buralarda pek bir meşhur !

Özellikle 200 gr köfte, karamelize soğan, istiridye mantar, füme et, cheddar peyniri ve özel soslarıyla taçlandırdıkları BEEF SPECIAL BURGER ‘leri M U H T E Ş E M !

Benim diğer bir favorim de &100 biftek dilimleri ve ızgarada eritilmiş cheddar peyniriyle hazırladıkları BEEF SALKIM BURGER ! 

 

Beef Special Lokum, Beef Bohça, Dana Lokum, Taze kekik ve Rosemary ile terbiyelenmiş Dana Antrikot da Steak bölümü lezzetlerinden sadece bir kaçı !

Özetle ;

Silivri’de gerçekten seçkin lezzetler tadabileceğiniz BeefRoom Burger&Steakhouse’a gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum !

İyi geceler, bon appétit 🙂

Bir önceki yazımız olan Havuçlu Minik Poğaça başlıklı makalemizde dereoylu poğaça, ev poğaçası ve minik poğaça hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*