«

»

Nis 07

Tailor Sewing D&R Defterleri

d&r el yapımı defterler

 

Ya beni bir katı mutfak bir katı kırtasiye olan bir yere koymalılar ve ben orada yaşamalıyım !

 

Hayatta en zevk aldığım 2 yer:

MUTFAK VE KIRTASİYE !

 

Bugün akşama kadar okuldaydım. Çıkınca Defneyi de alıp bir avm’ye gittik biraz dolanalım diye. Tabi D&R’a gitmemek olur mu?

Olmaz:)

Her ne kadar Defne’nin varlığından ötürü kendimi kaybedemesem de yine de gezindim biraz. Tabi kitaplardan bile çok en sevdiğim yer kırtasiye bölümünde rahatça gezebildi. Defne’nin de dikkatini çeken bir çok eşya olduğundan bana da izin verdi prensesim:)

 

Renk renk kalemler, defterler, post-it’ler, blok notlar, rengarenk kağıtlar, desenli defterler, mis kokulu silgiler ki küçüklüğümden beri kokularını tek tek koklarım.

Hatta şimdi aklıma geldi ben ilkokuldayken yeni yeni moda olmuştu kokulu silgiler. Ama ne moda herkeste var kokulu kokulu renk renk. Sonra bir haber yayıldı ‘kokulu silgiler kanser yapıyormuş’ diye. O zamandan beri her kokladığımda ‘acaba gerçekten kanser yapıyor mudur?’ diye aklımdan geçirsem de kendimi alamıyorum koklamaktan:) Ve hala gerçekten zararlı mı biliyorum.

 

d&r el yapımı defterler

 

 

Kalemler, boyalar çeşitlense de genelde aynı şeyler mevcut; ama defter koleksiyonları değişiyor sürekli gittiğim D&R’da. Bu sefer de el dikişli ‘el yapımı defter’ leri gördüm. Tabi ki renk renk!

Hemen aldım attım sepetime. Sanırım el dikimi olduğu için kalın değiller; çünkü elde dikmesi zor olacağından hep 40 yaprak. İncecik olmaları açısından çok kullanışlı olmasalar da ben el yapımı D&R defterlerini çok sevdim. Fiyatları da çok uygun 6.50 TL.

Eğer siz de benim gibi kırtasiye delisi iseniz kesinlikle kaçırmayın.

Bu arada öğretmen olmanın en güzel yanlarından biri de hala çocuk gibi rengarenk kalem ve kağıt kullanabilme özgürlüğü 🙂

 

 d&r el yapımı defterler

Bir önceki yazımız olan Küçük Tasarruf Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 yorum

 1. Fatma

  Kedili olana bayıldımmmmmmm ablacım güzel anılarınla dolsunlar 🙂

  1. admin

   Ay ne güzel bi Dilek Fatma.
   Dolsun be canım musmutlu anılarla dolsun..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*