«

»

May 23

Yeni Ürün ‘Yves Rocher BB Creme’

Yeni ürün dedim ise bana yeni 🙂

 

yves rocher bb krem

Yves Rocher markasını ezelden severim. Dükkanlarının farklı bir havası vardır. Satış elemanlarının bile. İçerisi mis kokar. Çeşit çeşit duş jelleri, mis kokulu kremler, makyaj malzemeleri ve dahası…

İçeri adım atınca içimi ferahlatan yerlerden biridir kısacası. Geçenlerde yine bir adım atayım dedim içeri. Yves Rocher’i hem kaliteli hem de kalitesine göre uygun fiyatlı buluyorum. Birkaç şey aldım. Bir de Yves Rocher BB kremi deneyeyim dedim ve aldım.

 

Ertesi gün hemen denedim ve gerçekten memnun kaldım. Yine her zaman tercih ettiğim üzere çok doğal bir görünümü var. Fondöten gibi yüze yapışıp kalıp gibi kalmıyor. Yüzün rengini eşitliyor, doğal bir görünüm sağlıyor.

 

Renk olarak tek çeşidi mevcut ‘medium’. Başkasını bilemem ama benim tenime uydu. Eğer çok problemli bir cildiniz yoksa YVES ROCHER BB KREM denendi, onaylandı, tavsiye ediliyor 🙂

 

Öperim..

Bir önceki yazımız olan Seldem Oskay İle Bir Küçücük Hikaye başlıklı makalemizde bir küçücük hikaye, en güzel hediye ve karikatür çizim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*